Share |

Εκλογές στο Επιμελητήριο Αρκαδίας

Ημερομηνίες Event: Παρ, 18/11/2011 - Δευ, 21/11/2011

Το Επιμελητήριο Αρκαδίας ενημερώνει τα μέλη του ότι οι εκλογές του Επιμελητηρίου θα διεξαχθούν:

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ

 (Αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Μεγαλόπολης, από τις 10 π.μ έως τις 7 μ.μ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΑΣΤΡΟΣ

(Ιδρυμα Ζαφείρη,  από τις 10 π.μ έως τις 7 μ.μ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – ΤΡΙΠΟΛΗ

(Κτίριο ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΕΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ, από τις 10 π.μ έως τις 7 μ.μ)

 

 

Επισημαίνεται ότι από 2 έως 3 το μεσημέρι, όλες τις ημέρες,  θα είναι ώρες ΔΙΑΚΟΠΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΔΡΙΑΣΗΣ ΤΗΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ.

 

Οι υποψήφιοι για τις εκλογες του Επιμελητηρίου και έχουν ακολούθως ανά συνδυασμό:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ- ΑΝΤΙΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ – ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ
1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου
2. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
3. ΜΠΑΡΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Γεωργίου
4. ΠΑΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
5. ΡΟΥΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Χαράλαμπου
6. ΣΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Χρήστου

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ
1. ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου (ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΥΡΟ)

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΣΤΡΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ – ΚΟΚΟΣΙΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ Χρήστου

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

1. ΑΓΓΕΛΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
2. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του Γεωργίου
3. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Βασιλείου
4.ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου
5. ΔΑΛΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη
6. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
7. ΚΑΝΕΛΛΗ ΔΑΦΝΗ του Πέτρου
8. ΚΟΠΙΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
9. ΚΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
10. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ανδρέα
11.ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Σταύρου
12.ΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
13.ΝΙΚΗΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου
14.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αναστασίου
15. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ευριπίδη
16. ΠΛΕΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
17.ΡΕΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
18.ΣΙΑΝΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Χαριλάου
19.ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου
20.ΣΟΥΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
21.ΤΡΟΥΠΗΣ IΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
22.ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Γεωργίου
23. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

1.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
2.ΒΕΡΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη
3.ΓΑΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χαράλαμπου
4. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αποστόλου
5.ΓΙΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
6. ΘΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αριστείδη
7. ΚΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
8.ΚΟΛΛΙΝΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λυκούργου
9.ΚΟΚΟΣΙΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου (ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΥΡΟ)
10.ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
11.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
12.ΜΠΑΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
13.ΜΠΙΡΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου
14.ΜΠΙΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ταξιάρχη
15.ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
16.ΠΑΤΡΙΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φωτίου
17.ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεωργίου
18.ΣΚΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στασινού
19.ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
20.ΤΡΑΜΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Αντωνίου
21.ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
22.ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ελευθερίου

ΤΜΗΜΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ

1.ΚΟΡΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ του Νικολάου
2.ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
3.ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1.ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Φωτίου
2.ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
3.ΑΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Γεωργίου
4.ΓΚΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
5.ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ασημάκη
6.ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
7.ΖΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αλεξάνδρου
8.ΗΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
9.ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαράλαμπου
10.ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Μαρίνη
11.ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
12.ΚΑΛΛΙΘΡΑΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του Σπυρίδωνα
13.ΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
14. ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου
15.ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κανέλλου
16.ΚΟΥΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
17.ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΛΟΥΚΑΣ του Αντωνίου
18.ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη
19.ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Επαμεινώνδα
20.ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Νικολάου
21.ΞΥΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου
22.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
23.ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Αποστόλου
24.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΘΗ του Φωτίου
25.ΣΑΡΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
26.ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του Ανδρέα

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ : ANOIXTO ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ – ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
2.ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Νικολάου
3.ΓΟΛΕΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
4.ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του Παναγιώτη
5.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
6.ΚΑΛΜΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
7.ΚΑΛΟΘΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αγγελή
8.ΚΟΛΟΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
9.ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Αριστοτέλη
10.ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
11.ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου
12.ΟΡΦΑΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Σπύρου
13.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου
14.ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
15.ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του Νικολάου
16.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
17.ΠΙΤΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
18.ΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου
19.ΤΣΕΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
20.ΤΣΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία

ΤΜΗΜΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΤΙΚΟ

1.ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Χαράλαμπου
2.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Διονυσίου
3.ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
4.ΚΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
5.ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία
6.ΚΟΥΤΣΟΥΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
7.ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου
8.ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη (ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΥΡΟ)
9.ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θεοδοσίου
10.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Γεωργίου
11.ΠΑΡΙΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημοσθένη
12.ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
13.ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Επαμεινώνδα
14.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
15.ΣΥΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
16.ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
17.ΤΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία
18.ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του Νικολάου
19.ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
20.ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΜΗΜΑ TOYΡΙΣΤΙΚΟ

1.ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Παναγιώτη
2.ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Δημητρίου
3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Βλάση

ΤΜΗΜΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
2.ΑΡΦΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Εμμανουήλ
3.ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
4.ΓΕΝΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωκράτη
5.ΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
6.ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
7.ΚΑΣΣΑΒΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ευθυμίου
8.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
9.ΚΑΤΣΙΚΕΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Δημητρίου
10.ΚΑΤΣΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Κωνσταντίνου
11.ΚΟΤΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευσταθίου
12.ΛΙΓΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
13.ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
14.ΜΑΛΛΙΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
15.ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
16.ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη
17.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
18.ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
19.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου
20.ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ευαγγέλου
21.ΠΙΤΕΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ευαγγέλου
22.ΡΑΔΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
23.ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου
24.ΤΡΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου